Buikwandcorrectie, dijen lift gecombineerd met liposuctie Istanbul
Na een lange zoektocht op het internet naar een buikwandcorrectie, dijen lift gecombineerd met liposuctie Istanbul , heeft onze patiënt uit Nederland besloten om met FlyHealth deze operaties te ondergaan.
Alles was goed geregeld voor liposuctie Istanbul, echter lukte het haar niet om iemand mee te nemen als ondersteuning en verzorgen. Na diverse gesprekken te hebben gevoerd met haar hebben wij haar uitgelegd dat het ook een mogelijkheid is dat er iemand komt om voor haar te zorgen in onze patiënten appartement.
FlyHealth biedt namelijk ook de mogelijk om patiënten in een 4 kamer appartement onder te brengen. In alle rust kunnen patiënten dan in een huiselijke sfeer herstellen tijdens liposuctie Istanbul. Er zal dan iemand aanwezig zijn om te helpen met verzorgen. Ontbijt, Lunch en Diners zijn dan inbegrepen en kunnen naar wens worden gemaakt. Als er kleine zaken nodig zijn als extra medicatie of kleine extra’s kunnen deze door de verzorgster worden gehaald.
U hoeft dus niet meer alleen te zijn in een vreemd land tijdens een spannende tijd. Heeft u dezelfde situatie als onze patiënt, neem dan snel contact met ons op om te kijken naar de mogelijkheden.
Heeft u een behandeling in gedachte? Bent u op zoek naar een geschikte oplossing?
U weet al wat voor soort behandeling u zou willen hebben, maar u heeft bedenkingen of weet niet wat de beste oplossing voor u is. Neem nu contact met ons op om een persoonlijke patiënt-coördinator toegewezen te krijgen. Na het eerste contact met uw patiënt-coördinator zullen u speciale oplossingen worden aangeboden.Neem nu contact met ons op! Veel tevreden mensen zijn u voorgegaan!
e-mail: info@flyhealth.nl WhatsApp: 0686078924
Neem nu contact met ons op!
Ervaringen





